Bieganie - doping

biegacz
Mam 35 lat, waga około 80kg, 5km biegam w 17:30, sylwetka atletyczna, trochę za ciężki jestem jak na biegi długie, ale wolę lepiej wyglądać😉.biegam 4-5 razy w tygodniu po około 40km na tydzień plus około trzech treningów siłowych.Wertując forum zdecydowałem się na zakup hgh i trt. Aktualnie jestem szósty tydzień na testosteron enanthate 250mg/ ml bite 1ml raz na tydzień plus winstrol 50mg/ml iniekcja 0.5 ml dwa razy na tydzień. Wino niedługo skończy się i już nie dokupuje. Po poradach na forum będę te dawki testa i wina podawał podzielone na 3xw tygodniu. proszę o pomoc w doborze hgh( celem jest regeneracja po sezonie biegowym,lepsze samopoczucie,zakładam 3iu na dobę.), Ile jego zakupić i jaki. Test enanthate w jakich dawkach przyjmować? No i czy zacząć już bić HCG czy zostawić na koniec testa? Mam jeszcze proviron to planuje zacząć go brać w przyszłym tygodniu2*25mg na dobę. W sumie by wyszło że byłbym 20 tygodni na testosteronie. jutro rano zrobię badania i tu wrzucę.Morfologia test prolaktyna estrogen cholesterol alat aspat, coś jeszcze?
ARMABOL-Trener21
biegacz pisze: 05 października 2021, 19:20 - wt Mam 35 lat, waga około 80kg, 5km biegam w 17:30, sylwetka atletyczna, trochę za ciężki jestem jak na biegi długie, ale wolę lepiej wyglądać😉.biegam 4-5 razy w tygodniu po około 40km na tydzień plus około trzech treningów siłowych.Wertując forum zdecydowałem się na zakup hgh i trt. Aktualnie jestem szósty tydzień na testosteron enanthate 250mg/ ml bite 1ml raz na tydzień plus winstrol 50mg/ml iniekcja 0.5 ml dwa razy na tydzień. Wino niedługo skończy się i już nie dokupuje. Po poradach na forum będę te dawki testa i wina podawał podzielone na 3xw tygodniu. proszę o pomoc w doborze hgh( celem jest regeneracja po sezonie biegowym,lepsze samopoczucie,zakładam 3iu na dobę.), Ile jego zakupić i jaki. Test enanthate w jakich dawkach przyjmować? No i czy zacząć już bić HCG czy zostawić na koniec testa? Mam jeszcze proviron to planuje zacząć go brać w przyszłym tygodniu2*25mg na dobę. W sumie by wyszło że byłbym 20 tygodni na testosteronie. jutro rano zrobię badania i tu wrzucę.Morfologia test prolaktyna estrogen cholesterol alat aspat, coś jeszcze?
Hej.

1) HCG bierzemy non stop będąc na środkach blokujących własną produkcję testosteronu. Zazwyczaj wystarcza 300iu co 2 dni.

2) Na winstrol uważaj - łatwo o kontuzję. Fakt, daje sporo wytrzymałości i siły, ale czy warto aż tak ryzykować - jeżeli nie jesteś profesjonalistą to według mnie nie warto. Zamiast niego spróbuj Masteronu - doda sporo energii i wytrzymałości a przy okazji podniesie libido co powinieneś odczuć po około 6-7 tygodniach od wdrożenia. Dawka minimum 400mg tygodniowo.

3) Badania: morfologia, estradiol, prolaktyna, lipidogram - tu mogą być jaja po Winstrolu, ALAT, ASPAT, jonogram, jeżeli chcesz przebadać nerki i tarczycę to jeszcze: kreatynina, mocznik, TSH, FT3, FT4.

4) HGH - jeżeli masz pieniądze to czemu nie. 3-4iu codziennie podzielone na 2 dawki. Weź po prostu zwykły Eurotropin 100iu.

5) Testosteron pod kondycję wystarczy w dawce 250mg w tygodniu. Nie chcemy przesadzać z dawką by mieśnie nie "pompowały" się za szybko. Jeżeli podzielisz na 2-3 dawki to stężenie będzie znacznie stabilniejsze niż jak podawałeś 1x w tyg.

Środki możesz zamawiać u mnie na PRIV - otrzymasz 10% RABATU od cen sklepowych.

Zapraszam.
biegacz
Euro-Pharmacies-Trener21 pisze: 05 października 2021, 20:31 - wt
biegacz pisze: 05 października 2021, 19:20 - wt Mam 35 lat, waga około 80kg, 5km biegam w 17:30, sylwetka atletyczna, trochę za ciężki jestem jak na biegi długie, ale wolę lepiej wyglądać😉.biegam 4-5 razy w tygodniu po około 40km na tydzień plus około trzech treningów siłowych.Wertując forum zdecydowałem się na zakup hgh i trt. Aktualnie jestem szósty tydzień na testosteron enanthate 250mg/ ml bite 1ml raz na tydzień plus winstrol 50mg/ml iniekcja 0.5 ml dwa razy na tydzień. Wino niedługo skończy się i już nie dokupuje. Po poradach na forum będę te dawki testa i wina podawał podzielone na 3xw tygodniu. proszę o pomoc w doborze hgh( celem jest regeneracja po sezonie biegowym,lepsze samopoczucie,zakładam 3iu na dobę.), Ile jego zakupić i jaki. Test enanthate w jakich dawkach przyjmować? No i czy zacząć już bić HCG czy zostawić na koniec testa? Mam jeszcze proviron to planuje zacząć go brać w przyszłym tygodniu2*25mg na dobę. W sumie by wyszło że byłbym 20 tygodni na testosteronie. jutro rano zrobię badania i tu wrzucę.Morfologia test prolaktyna estrogen cholesterol alat aspat, coś jeszcze?
Hej.

1) HCG bierzemy non stop będąc na środkach blokujących własną produkcję testosteronu. Zazwyczaj wystarcza 300iu co 2 dni.

2) Na winstrol uważaj - łatwo o kontuzję. Fakt, daje sporo wytrzymałości i siły, ale czy warto aż tak ryzykować - jeżeli nie jesteś profesjonalistą to według mnie nie warto. Zamiast niego spróbuj Masteronu - doda sporo energii i wytrzymałości a przy okazji podniesie libido co powinieneś odczuć po około 6-7 tygodniach od wdrożenia. Dawka minimum 400mg tygodniowo.

3) Badania: morfologia, estradiol, prolaktyna, lipidogram - tu mogą być jaja po Winstrolu, ALAT, ASPAT, jonogram, jeżeli chcesz przebadać nerki i tarczycę to jeszcze: kreatynina, mocznik, TSH, FT3, FT4.

4) HGH - jeżeli masz pieniądze to czemu nie. 3-4iu codziennie podzielone na 2 dawki. Weź po prostu zwykły Eurotropin 100iu.

5) Testosteron pod kondycję wystarczy w dawce 250mg w tygodniu. Nie chcemy przesadzać z dawką by mieśnie nie "pompowały" się za szybko. Jeżeli podzielisz na 2-3 dawki to stężenie będzie znacznie stabilniejsze niż jak podawałeś 1x w tyg.

Środki możesz zamawiać u mnie na PRIV - otrzymasz 10% RABATU od cen sklepowych.

Zapraszam.
Nie wiedziałem tego wcześniej z tym winem, więcej już nie będę, zostało na tydzień góra dwa to dokończę.
Ten masteron ma teraz sens?Jeśli planuje dużo zmniejszyć bieganie? Siłownia będzie częściej,aerobowo squash. Z bieganiem planuje na ostro ruszyć na wiosnę żeby formę zrobić na lipiec bo wtedy docelowe zawody. No i jak często go bić w tygodniu? I czy można mieszać z testem w jednej strzykawce?
ARMABOL-Trener21
Masteron ma głównie sens pod budowanie sylwetki więc jak najbardziej. Dużej masy na nim nie zrobisz, a jedynie podkreślisz istniejącą. Minimum 2 iniekcje w tyg. Można mieszać każdy środek anaboliczny w jednej strzykawce i podawać razem.
biegacz
Wrzucam badania, czekam jeszcze na testosteron estradiol i prolaktyna. Od przyszłego tygodnia zaczynam HCG i hgh, powstaje pytanie czy mogę je połączyć i podać podczas jednej iniekcji?
Niestety fosfataza zasadowa jest za nisko oraz cholesterol zaburzony, winstrol? Wina zostało na tydzień, darować już sobie?
Załączniki
IMG_20211006_175946.jpg
(637.36 KiB) Nie pobierany
IMG_20211006_202339.jpg
(494.06 KiB) Nie pobierany
IMG_20211006_202541.jpg
(418.41 KiB) Nie pobierany
ARMABOL-Trener21
biegacz pisze: 06 października 2021, 20:38 - śr Wrzucam badania, czekam jeszcze na testosteron estradiol i prolaktyna. Od przyszłego tygodnia zaczynam HCG i hgh, powstaje pytanie czy mogę je połączyć i podać podczas jednej iniekcji?
Niestety fosfataza zasadowa jest za nisko oraz cholesterol zaburzony, winstrol? Wina zostało na tydzień, darować już sobie?
Wyniki masz bardzo dobre. Możesz dociągnąć ten Winstrol do końca. Iniekcyjny łagodniejszy dla lipidów niż tabletki widzę. To Wino od Euro-Pharmacies czy jakiej marki?

HCG i HGH możesz w jednej iniekcji podawać.
biegacz
Dodaje jeszcze resztę hormonów w załączniku. Estradiol poza normą. Co powiesz o poziomie testa? Czyli ten lipidogram pomimo że jest poza normami laboratorium to uważasz że nie trzeba nic z tym robić i nie jest niepokojące. A ta fosfataza zasadowa? Jest czym przejmować się? Generalnie to samopoczucie takie średnie mam, ale treningi wchodzą dobrze. Od dzisiaj zacząłem HCG i dodałem proviron 25mg dwa razy na dobę. Estradiol wymaga interwencji?
biegacz
Wino jakiej marki to napiszę jutro bo nie mam przy sobie a nie pamiętam.
Załączniki
IMG_20211007_175330.jpg
(664.64 KiB) Nie pobierany
Marcin88
Estrogen troche do zjechania i D3 do podniesienia.
Polecam d3 z https://www.muscle-zone.pl/witamina-d3- ... 7-120-kaps
Marcin88
Proviron stosuj 2x na dzien tez delikatnie zredukuje estrogen
ODPOWIEDZ