Hormon wzrostu

Panposejdon
Witam jestem tu nowy i mam taki problem mam 16 lat i mam 170 cm wzrostu wiem że mogę jeszcze urosnac ale niewiele a chciałbym mieć chociaż 180 cm i chciałbym się dowiedzieć czy jak kupie hormon wzrostu tutaj ten od physera za 600 zł czy pomoże mi to trochę usunąć pozdrawiam i oczekuje odpowiedzi
Steroidologia
Panposejdon pisze: 17 sierpnia 2021, 18:59 - wt Witam jestem tu nowy i mam taki problem mam 16 lat i mam 170 cm wzrostu wiem że mogę jeszcze urosnac ale niewiele a chciałbym mieć chociaż 180 cm i chciałbym się dowiedzieć czy jak kupie hormon wzrostu tutaj ten od physera za 600 zł czy pomoże mi to trochę usunąć pozdrawiam i oczekuje odpowiedzi
Wiesz co , to wszystko zależy w jakim etapie dojrzewania jesteś - ale raczej nie proponowałbym ci zakupu i stosowania tego samemu zwłaszcza w wieku dojrzewania HGH jest najbardziej nie bezpieczne : ( więc zastanów sie na tym i nie popełnij glupiego błedu : ( bo 170 cm to nie jest tak zle
Marcin88
170cm jesteś w pełni zdrowy, masz po prostu takie a nie inne geny. Żadne wskazanie medyczne nie dopuści Cię do stoswania syntetycznego HGH. Co innego w wieku już w pełni dojrzałym anwet już w wieku srednim i to też ostrożnie.
Pozdrawiam.
Panposejdon
Czyli w skrócie odradzacie mi a mogie wiedzieć czemu
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
Panposejdon pisze: 17 sierpnia 2021, 18:59 - wt Witam jestem tu nowy i mam taki problem mam 16 lat i mam 170 cm wzrostu wiem że mogę jeszcze urosnac ale niewiele a chciałbym mieć chociaż 180 cm i chciałbym się dowiedzieć czy jak kupie hormon wzrostu tutaj ten od physera za 600 zł czy pomoże mi to trochę usunąć pozdrawiam i oczekuje odpowiedzi
Bardzo bym chciał, ale nie pomogę w tym temacie. Nie mam doświadczenia więc nie będę się wypowiadał.
Steroidologia
Panposejdon pisze: 17 sierpnia 2021, 21:39 - wt Czyli w skrócie odradzacie mi a mogie wiedzieć czemu
Dlatego że jest to bardzo złożone , i moim zdaniem nie kwalifikujesz się do tej terapii : ( pamiętaj że to nie jest takie proste - to inwazyjny lek zwłaszcza w okresie dojrzewania , gdzie rozwija się cała gospodarka hormonalna która w skrócie możesz zablokować , naprawdę 170cm to normalny wzrost .
Awatar użytkownika
Forin
Jeśli nadal rośniesz...

Poszukaj raczej o przyjmowaniu AI (aromatise inhibitors) dla przedłużenia czasu wzrostu. Wzrost hamuje, kiedy organizm osiąga swój finalny poziom produkcji estradiolu. To nie zadziała dla dziewczyn. Nie zadziała jeśli przestałeś już rosnąć.

A pomijając farmakologie - nie można być otyłym. Otyłość to większy estradiol. Analogicznie otyłe dzieciaki mają większą szanse na gino.

https://www.cochrane.org/CD010888/ENDOC ... dolescents

Panposejdon
Ok dzięki za informację jestem chłopakiem i jeszcze rosne a dałbyś linka gdzie mogę to kupić z góry dziekuje
Steroidologia
Forin pisze: 18 sierpnia 2021, 18:35 - śr
Jeśli nadal rośniesz...

Poszukaj raczej o przyjmowaniu AI (aromatise inhibitors) dla przedłużenia czasu wzrostu. Wzrost hamuje, kiedy organizm osiąga swój finalny poziom produkcji estradiolu. To nie zadziała dla dziewczyn. Nie zadziała jeśli przestałeś już rosnąć.

A pomijając farmakologie - nie można być otyłym. Otyłość to większy estradiol. Analogicznie otyłe dzieciaki mają większą szanse na gino.

https://www.cochrane.org/CD010888/ENDOC ... dolescents

Czekaj bo to nie takie proste - zle dobrany inhibiro i jego dawka może zaburzyć prace przysadki do prdukcji testosteronu : ( zwłaszcza w młodym wieki gdzie estrogen jest bardzo wysoko , może to pomóc ale może zaszkodzić :( tak na marginesie kolego Panposejdon - Jest suplement naturalny ktory przy długim stosowaniu pomoże ci naturalnie podbić estrogen - jest to mleczko pszczele - i ja bym sie na tym skupił w większych dawkach
Panposejdon
Ok dzieki za rady a moglbym wiedziec przez ile to stosowac okolo
ODPOWIEDZ