Badania do oceny Cykl albo TRT

Moderatorzy: Steroidologia, Forin, Dietetyk-Andrula

Steroidologia
Dan pisze: 14 listopada 2021, 19:36 - ndz
Steroidologia pisze: 14 listopada 2021, 18:56 - ndz
Dan pisze: 14 listopada 2021, 10:52 - ndz Teraz to już wogole mam mętlik w głowie co robić , bo już sam nie wiem jak mam podnieść inaczej teścia który leży , Steroidologia myślisz że trt 150mg week może mi zasszkodzic a nie pomoc ?
Napisałem żebyś zrobił to z głową , sam teść nie zaszkodzi ale widać że masz dużo stresu i to jest przyczyna twojego problemu kolego : ( więc to jest twoje pole do pracy - teść jak najbardziej ale , od razu zacznij pracować nad sobą bo tak wpadniesz w błędne koło , bo na tęściu będziesz mógł więcej i to pośrednio wpłynie na twój stres : (
Co do tego stresu to masz rację , wstaje i już od rana źle się czuje chodzą mi czasami jakieś dolujace myśli po głowie , śpię dobrze po 8h , z tego co czytałem to dużo ludzi używa właśnie teścia jako antydepresanta i poprostu myślałem że przyczyną stresu może być poziom niskiego teścia i wyrzut prolaktyny ale już sam nie wiem , do tego Ci lekarze też mi zakręcili w głowie jeden mówi żeby bic samo "HCG" przez 3 miechy bo może podnieść teścia i samopoczucie a drugi lekarz mówi o tym zapaleniu tarczycy .
Teśc poprawi ci nastrój to prawda - ale musisz nad sobą pracować z tym stresem wtedy to ma sens - wejdz na małe dawki jak ci pisałem 150 mg raz na 5 dni dodaj HCG 250 iu co drugi dzień - na pewno po 3 tyg poczujesz różnicę - ale pamiętaj żeby pod lupę wziąć też stres ok - bo wszystko jest dla ludzi tylko z głową : )
Dan
Witam ponownie 29 listopada wystartowałem z trt .

Bije 0.3ml w poniedziałek i czwartek towar EP enan
B6 p5p 50mg ED
Vitd3 (solderol) 60.000j co dwa tygodnie.

Dzisiaj leci 8 strzał . Na razie z tego co zauważyłem to polepszyło mi się samopoczucie ,libido wróciły poranne wzwodu i wydaje mi się że bardziej mi pompuje mięśnie podczas treningu. Za trzy tygodnie zrobię badania i zobaczymy co tam się dzieje . Dzięki panowie za pomoc @forin @trener21 @steroidologia. Zdrowych wesołych świąt.
Ps nie biorę HCG . Gdzieś wyczytałem że na trt nie potrzeba na dodatek jestem po wazektomi i nie chce już więcej dzieci .
Marcin88
Dan pisze: 23 grudnia 2021, 14:09 - czw Witam ponownie 29 listopada wystartowałem z trt .

Bije 0.3ml w poniedziałek i czwartek towar EP enan
B6 p5p 50mg ED
Vitd3 (solderol) 60.000j co dwa tygodnie.

Dzisiaj leci 8 strzał . Na razie z tego co zauważyłem to polepszyło mi się samopoczucie ,libido wróciły poranne wzwodu i wydaje mi się że bardziej mi pompuje mięśnie podczas treningu. Za trzy tygodnie zrobię badania i zobaczymy co tam się dzieje . Dzięki panowie za pomoc @forin @trener21 @steroidologia. Zdrowych wesołych świąt.
Ps nie biorę HCG . Gdzieś wyczytałem że na trt nie potrzeba na dodatek jestem po wazektomi i nie chce już więcej dzieci .
Cześć kolego, dobrze zrobiłeś z TRT. Osobiście jestem parę lat na TRT dużo poprawiło się dzięki temu w moim życiu i zdrowiu. Co do HCG to polecam Ci je stosować. W USA jest już przepisywane do prawie kązdego TRT przez lekarzy. Poza tym HCG to nie tylko płodnośc ale także inne pozytywne strony zdrowotne, przez ruszenie LH w jądrach.
Pozdrawiam, wesołych swiąt.
Dan
Ogólnie plan jest taki żeby pobyć na tym TRT kilka miesięcy robić badania na bieżąco a tak w kwietniu podbić dawkę do 500mg na 16tyg razem z HCG a później wrócić do TRT ale to będę konsultował na bieżąco z bardziej doświadczonymi osobami odemnie na tym forum .
Steroidologia
Dan pisze: 24 grudnia 2021, 10:24 - pt Ogólnie plan jest taki żeby pobyć na tym TRT kilka miesięcy robić badania na bieżąco a tak w kwietniu podbić dawkę do 500mg na 16tyg razem z HCG a później wrócić do TRT ale to będę konsultował na bieżąco z bardziej doświadczonymi osobami odemnie na tym forum .
super - dawaj znać jak idzie : ) jak masz pytania śmiało pisz
Dan
Witam Panowie , a więc tak jak już wiecie jestem od poltora miesiąca na trt biorę w poniedziałek i czwartek po 0.75mg enana i tak jak zalecaliscie zrobiłem badania są w załącznikach . I teraz pytanko bo teść jest ponad 1100 trzymać tak czy zmniejszyć dawke lub częstotliwość bicia o jeden dzień . Nie biorę HCG nie wiem czy dobrze czy nie poprostu chciałem sprawdzić jak będzie klepać bez HCG i teraz pytanko dodać do protokołu HCG i co z estradiolem jest okej czy za wysoko? Z tego co zauważyłem spadło mi od 2 tygodni libido nie wiem od czego i mniej porannych wzwodów .

Ps. Dodam że w tym tygodniu byłem przeziębiony i od ponad miesiąca nie pilnowałem picia wody ale to się zmienia z dniem dzisiejszym .

@forin @trener21 . Nie wiem jak się zaznacza osoby na tym forum ;(
Załączniki
IMG_20220115_184526.jpg
(670.21 KiB) Nie pobierany
IMG_20220115_184629.jpg
(614.02 KiB) Nie pobierany
Dan
Zapomniałem dodać że badania zostały wykonane 24h po iniekcji .
Do tego biorę 50mg euthyroxy bo tak zalecił Endo mówił że mam niedoczynność ile w tym prawdy to nie wiem bo się nie znam .
Awatar użytkownika
Forin
Dan pisze: 23 grudnia 2021, 14:09 - czw Bije 0.3ml w poniedziałek i czwartek towar EP enan
Dan pisze: 15 stycznia 2022, 19:12 - sob Witam Panowie , a więc tak jak już wiecie jestem od poltora miesiąca na trt biorę w poniedziałek i czwartek po 0.75mg enana i tak jak zalecaliscie zrobiłem badania są w załącznikach .
tzn. półtora centa bijesz teraz w tygodniu? - to jest 375mg - dawka anaboliczna, dobra na siłownie
estradiolem jest okej czy za wysoko? Z tego co zauważyłem spadło mi od 2 tygodni libido nie wiem od czego i mniej porannych wzwodów .
estro 65 pg/ml może już powodować takie objawy,

u niektórych zmniejszenie libido jest już od przekroczenia normy ~45 pg/ml
Dan
Forin pisze: 17 stycznia 2022, 23:51 - pn
Dan pisze: 23 grudnia 2021, 14:09 - czw Bije 0.3ml w poniedziałek i czwartek towar EP enan
Dan pisze: 15 stycznia 2022, 19:12 - sob Witam Panowie , a więc tak jak już wiecie jestem od poltora miesiąca na trt biorę w poniedziałek i czwartek po 0.75mg enana i tak jak zalecaliscie zrobiłem badania są w załącznikach .
tzn. półtora centa bijesz teraz w tygodniu? - to jest 375mg - dawka anaboliczna, dobra na siłownie
estradiolem jest okej czy za wysoko? Z tego co zauważyłem spadło mi od 2 tygodni libido nie wiem od czego i mniej porannych wzwodów .
estro 65 pg/ml może już powodować takie objawy,

u niektórych zmniejszenie libido jest już od przekroczenia normy ~45 pg/ml
Biorę po 75mg (0.3ml) w poniedziałek i 75mg(0.3 ml) w czwartek co daje 150mg w tygodniu
Awatar użytkownika
Forin
Dan pisze: 18 stycznia 2022, 08:27 - wt Biorę po 75mg (0.3ml) w poniedziałek i 75mg(0.3 ml) w czwartek co daje 150mg w tygodniu
ok, wszystko jasne,

150mg daje Ci poziom testosteronu 1120 ng/dl oraz estradiolu 65 pg/ ml,

estro jest na granicy tolerancji - niektórzy faceci mają już na takim pierwsze negatywne symptomy - spadek libido, gorszy sen,

możesz zmniejszyć dawkę na ~125mg, aby nie było potrzeby stosować AI (inhibitora armoatazy - armidex, aromasin) na obniżenie estro,

musisz obserwować siebie na jakiej dawce czujesz się najlepiej,
ODPOWIEDZ