Pierwszy Cykl na cel sylwetkowy

BodyHelp
Nie było by prościej znaleźć dobrego trenera, skoro większości rzeczy nie używałeś i są problemy z dieta? Trzeba mieć wszystko ogarnięte na cykl od a-z(dieta, trening,suplementacja, ia), bo można sobie krzywdę zrobić.

Podejrzewam, że to nie czas jeszcze na priorytety chyba, że ważysz 100kg i wyglądasz powoli jak zawodnik.
Danzo
Dziękuję na pewno skorzystam 💪🔥💪
Stay strong, be positive.
Danzo
Nie zdawałem sobie sprawy z tego że Test tak uzależnia. Tylko myślę kiedy następny strzał i czy nie zwiększyć dawki.
Miałem w planach brać testa 50mg pon i czw ale zmieniłem plany i będę brał 50mg pon,śr,pt
Czy to że chcę więcej, więcej, więcej się kiedyś skończy ?
W załączniku wysyłam kolezki zalecenia ze znanej kliniki trt
Ostatnio zmieniony 20 września 2023, 12:45 - śr przez Danzo, łącznie zmieniany 1 raz.
BodyHelp
Danzo pisze: 06 września 2023, 19:14 - śr Nie zdawałem sobie sprawy z tego że Test tak uzależnia. Tylko myślę kiedy następny strzał i czy nie zwiększyć dawki.
Miałem w planach brać testa 50mg pon i czw ale zmieniłem plany i będę brał 50mg pon,śr,pt
Czy to że chcę więcej, więcej, więcej się kiedyś skończy ?
W załączniku wysyłam kolezki zalecenia ze znanej kliniki trt
Dawka hrt to 150mg tygodniowo, bij pon/czw i to wystarczy.

Kolego to sprawa indywidualna trzeba mieć umiar i wiedziec czego się chce i jakieś cele.

Więcej można dawać jak się robi masę, czy tam redukcję. Ale prawda jest taka, że bez odpowiedniego treningu, trzymanej diety, dobrej suplementacji nic się nie osiągnie. Tak to niestety działa, środki to tylko bodziec. Robotę robią ww aspekty.
Danzo
Zgadza się
Jeszcze bym dodał że odpowiednia higieny życia( nawodnienie, sen,bez używek) jest ważne.
TrainingAddict
Dawki zawsze możesz zwiększyć ale najlepiej to zrobić jak ci się całkiem progres zatrzyma inaczej tylko zmarnujesz towar i obciążysz ciało.
Zresztą zbyt szybkie zwiększanie dawek ma ten minus że później nie wiesz czy progres był dlatego że dobrze dobrałeś trening i ilość kalorii czy tylko był pchany dzięki dawkom co stwarza problem ze później ludzie tylko pchają dawki bo inaczej nie potrafią.
Nie że cię straszę czy coś bo od testosteronu nic strasznego ci się nie stanie w krótkim czasie po prostu miej na uwadze że jak jesteś już na grubej bombie to wchodzisz w okres gdzie procentowo jest większa szansa że coś pójdzie nie tak to tak jak byś kręcił kołem fortuny zawsze jest mała szansa na wygraną tyle że w tym przypadku nagroda to jakaś plaga :lol:
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)
Danzo
Różnica między testem 50mg co 2 dni vs 75mg co 3 dni w załączniku
Ostatnio zmieniony 20 września 2023, 12:45 - śr przez Danzo, łącznie zmieniany 1 raz.
BodyHelp
Danzo pisze: 07 września 2023, 12:45 - czw Różnica między testem 50mg co 2 dni vs 75mg co 3 dni w załączniku
Co mamy z tego wywnioskować?
Danzo
Że jest większy pik i spadek
BodyHelp
Danzo pisze: 07 września 2023, 16:38 - czw Że jest większy pik i spadek
Dlatego bijemy minimum 2-3x w tygodniu ;) się nie masz co martwić.
ODPOWIEDZ