Jakie badania i kiedy? // Kiedy i ile HCG?

lieutenant
Steroidologia pisze: 04 lipca 2021, 14:44 - ndz
lieutenant pisze: 01 lipca 2021, 17:33 - czw Rozumiem, a czy mogę Was prosić o poradę co robić?
Mam Arimidex od Was - nim obniżę poziom estradiolu, zgadza się? Jakie dawki stosować? Codziennie czy co drugi dzień?

A co z prolaktyną? Jakie działania wdrożyć?
Prolaktyna to wynik HGH - to normalne - nie jest ona bardzo mocno zawyzona - zajmij sie najpier estrogenem - wyrownaj go i zobaczysz jak bedziesz sie czol bo moze bedzie tak ze prolaktyny nie bedzie trzeba ruszac wogole

Co do estrogenu to albo boldenone tylko zacznie dzilac o 3 tyg albo Arimidex bo estrogen jest wysoki , czyli aromtyzacja przez testosteron jest wysoka - ale niektorzy tak poprstu maja - jak zaplanujsze arimidex to pol tab co dwa dni - po 10 dniach pol tab co 3 dni i po 14 dnich badnie dla potwerdzenia czy wsio ok jak ebdzi ok to zostaneisz na pol tab raz na 3 dni
Dzięki za odpowiedź. Arimidex zacząłem, a boldenone zamówiony, więc będzie jedno i drugie (jeśli boldenone do jutra dojdzie). Zobaczymy jak wyjdą badania. W poniedziałek wyjeżdżam, towar zabieram (mam nadzieję, że nie będzie problemów na lotnisku, w przeszłości zabierałem tylko oxę). Wrócę 23. lipca, więc badania zrobię po powrocie i pokażę jak poprzednio. Prolaktynę zgodnie z sugestią na razie odpuszczam.
Steroidologia
lieutenant pisze: 09 lipca 2021, 00:25 - pt
Steroidologia pisze: 04 lipca 2021, 14:44 - ndz
lieutenant pisze: 01 lipca 2021, 17:33 - czw Rozumiem, a czy mogę Was prosić o poradę co robić?
Mam Arimidex od Was - nim obniżę poziom estradiolu, zgadza się? Jakie dawki stosować? Codziennie czy co drugi dzień?

A co z prolaktyną? Jakie działania wdrożyć?
Prolaktyna to wynik HGH - to normalne - nie jest ona bardzo mocno zawyzona - zajmij sie najpier estrogenem - wyrownaj go i zobaczysz jak bedziesz sie czol bo moze bedzie tak ze prolaktyny nie bedzie trzeba ruszac wogole

Co do estrogenu to albo boldenone tylko zacznie dzilac o 3 tyg albo Arimidex bo estrogen jest wysoki , czyli aromtyzacja przez testosteron jest wysoka - ale niektorzy tak poprstu maja - jak zaplanujsze arimidex to pol tab co dwa dni - po 10 dniach pol tab co 3 dni i po 14 dnich badnie dla potwerdzenia czy wsio ok jak ebdzi ok to zostaneisz na pol tab raz na 3 dni
Dzięki za odpowiedź. Arimidex zacząłem, a boldenone zamówiony, więc będzie jedno i drugie (jeśli boldenone do jutra dojdzie). Zobaczymy jak wyjdą badania. W poniedziałek wyjeżdżam, towar zabieram (mam nadzieję, że nie będzie problemów na lotnisku, w przeszłości zabierałem tylko oxę). Wrócę 23. lipca, więc badania zrobię po powrocie i pokażę jak poprzednio. Prolaktynę zgodnie z sugestią na razie odpuszczam.

Spoko jasne , to pisz co i jak - wrzuc towar w normalny bagaz nie podreczy bedzie ok : )

pamietaj ze na estro albo arimidex albo boldek nie lacz na raz ok, - jak masz pytania pisz i milego odpoczynku : )
lieutenant
Cześć, Wszystkim,
wróciłem z wakacji, wszystko spokojnie przewiozłem. Niestety na czas nie dotarł cypio, a miałem jeszcze propa, więc na wyjeździe przeszedłem na niego (cypio poczeka na następny cykl). Teraz cykl wygląda tak:
prop 70g e2d
boldenone 50g e2d (były dopiero 2 strzały)
HGH 1,2IU 5dni on, 2 dni off

Masteron już skończyłem (był 10 tygodni).
Co do Arimidexu nie przeczytałem Twojego posta i co drugi dzień biorę pół tabletki. Coś byście zmienili?

Wyniki wyglądają tak (84. dzień cyklu): https://ibb.co/GnrB1jS

Prolaktyna "sama" wskoczyła w widełki, a estradiol się obniżył, ale w widełkach nie jest. Co sądzicie? Ja chętnie bym jeszcze go zbił. Co radzicie?

Zrobiłem badania wątroby, bo mam jeszcze 100 tabletek Oxy, którą bym dołożył. Co sądzicie?

Miłego popołudnia, Lieutenant
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
lieutenant pisze: 30 lipca 2021, 12:21 - pt Cześć, Wszystkim,
wróciłem z wakacji, wszystko spokojnie przewiozłem. Niestety na czas nie dotarł cypio, a miałem jeszcze propa, więc na wyjeździe przeszedłem na niego (cypio poczeka na następny cykl). Teraz cykl wygląda tak:
prop 70g e2d
boldenone 50g e2d (były dopiero 2 strzały)

Masteron już skończyłem (był 10 tygodni).
Co do Arimidexu nie przeczytałem Twojego posta i co drugi dzień biorę pół tabletki. Coś byście zmienili?

Wyniki wyglądają tak (84. dzień cyklu): https://ibb.co/GnrB1jS

Prolaktyna "sama" wskoczyła w widełki, a estradiol się obniżył, ale w widełkach nie jest. Co sądzicie? Ja chętnie bym jeszcze go zbił. Co radzicie?

Zrobiłem badania wątroby, bo mam jeszcze 100 tabletek Oxy, którą bym dołożył. Co sądzicie?

Miłego popołudnia, Lieutenant
Cześć lieutenant,

Jeżeli długo nie odpisuję w temacie to śmiało ponaglij mnie na priv lub "zacytuj" moją wypowiedź bym dostał powiadomienie bo czasem coś przeoczę.

Odpowiedzi i porady:
1) Daj Boldkowi się rozkręcić. Powinien jeszcze obniżyć estradiol, zwłaszcza, że stosujesz go więcej niż zaleciłem...
2) Odpuść sobie Arimidex bo za bardzo zbijesz estrogeny i będziesz się słabo czuł, efekty na siłowni będą słabsze.
3) Oczyść dietę, pij dużo wody, zacznij pić 30ml wina wytrawnego na noc, jedz jaja gotowane, awokado, ryby tłuste, orzechy włoskie i inne, oleje zimnotłoczone ponieważ masz nie za fajny wynik cholesterolu!
4) Poczekaj z tą Oxą zanim nie poprawisz lipidów.
lieutenant
Euro-Pharmacies-Trener21 pisze: 04 sierpnia 2021, 22:13 - śr
Cześć lieutenant,

Jeżeli długo nie odpisuję w temacie to śmiało ponaglij mnie na priv lub "zacytuj" moją wypowiedź bym dostał powiadomienie bo czasem coś przeoczę.

Odpowiedzi i porady:
1) Daj Boldkowi się rozkręcić. Powinien jeszcze obniżyć estradiol, zwłaszcza, że stosujesz go więcej niż zaleciłem...
2) Odpuść sobie Arimidex bo za bardzo zbijesz estrogeny i będziesz się słabo czuł, efekty na siłowni będą słabsze.
3) Oczyść dietę, pij dużo wody, zacznij pić 30ml wina wytrawnego na noc, jedz jaja gotowane, awokado, ryby tłuste, orzechy włoskie i inne, oleje zimnotłoczone ponieważ masz nie za fajny wynik cholesterolu!
Ok, rozumiem, dzięki.
Zrobię, jak napisałeś. Wkrótce wrócę z kolejnymi badaniami.

A powiedzcie mi jeszcze w co muszę się zaopatrzyć do późniejszego odbloku?
Awatar użytkownika
ARMABOL-Trener21
lieutenant pisze: 06 sierpnia 2021, 13:08 - pt
Cześć lieutenant,

Odpowiedzi i porady:
Ok, rozumiem, dzięki.

Jakiego odbloku? Znasz moje zdanie o cyklowaniu Testosteronem...
Steroidologia
lieutenant pisze: 06 sierpnia 2021, 13:08 - pt
Cześć lieutenant,

Odpowiedzi i porady:
Ok, rozumiem, dzięki.

:):) kolega Trener jest mocny więc uważaj : ) ale w sumie jak masz predyspozycje do treningu , masz czas chęci to czemu tego nie ciągnąć : ) ale jak będziesz chciał zakończyć daj znać to pomogę z PCT :)
lieutenant
Hehe no zgadzam się, że na testosteronie w niskich dawkach (szczególnie w połączeniu z HGH) komfort życia jest lepszy. Mam 39 lat, a czuję się tak, jak gdy miałem 25. Ale nawet nie rozważam takiej opcji. Wkrótce odblok, a na środki wrócę w lutym.
Jak możesz, to napisz tutaj, ok? Wszystkie informacje będą w jednym wątku. Z góry dzięki.
Steroidologia
lieutenant pisze: 09 sierpnia 2021, 12:31 - pn Hehe no zgadzam się, że na testosteronie w niskich dawkach (szczególnie w połączeniu z HGH) komfort życia jest lepszy. Mam 39 lat, a czuję się tak, jak gdy miałem 25. Ale nawet nie rozważam takiej opcji. Wkrótce odblok, a na środki wrócę w lutym.
Jak możesz, to napisz tutaj, ok? Wszystkie informacje będą w jednym wątku. Z góry dzięki.
Przypomnij mi co bierzesz i jakie dawki ok, na GH też ci zorbie PCT żebyś nie miał takiego zjazdu
lieutenant
Teraz cykl wygląda tak:
prop 70g e2d
boldenone 50g e2d
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2021, 11:02 - czw przez lieutenant, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ